Wybielanie zębów - system PrevDent

wybielanie ikona

Wybielanie zębów - nowoczesny system PrevDent:

Metoda wybielania zębów w systemie Prev-Dent polega na pokryciu zębów preparatem, który wybielając zęby jednocześnie regeneruje szkliwo i znosi nadwrażliwość.

Jak wygląda wybielanie zębów w systemie Prev-Dent w naszym gabinecie?

Procedura PrevDent CrWR odróżnia się od innych produktów wybielających dostępnych w gabinetach stomatologicznych, włączeniem do niej nano-hydroksyapatytu. Szeroko zakrojone badania i literatura wskazują, że nano-hydroksyapatyt remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się jaśniejsze, bielsze i zdrowsze. System PrevDent przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

Dzięki zastosowaniu specjalnego preparatu promieni lasera do wybielania zębów możemy przywrócić śnieżnobiały uśmiech każdej osobie borykającej się z nieznośnymi przebarwieniami i plamami na zębach. Zabieg z jego wykorzystaniem trwa około 45 minut co jest bardzo ważne w szybkim i profesjonalnym wykonaniu go.

Jaki efekt uzyskam dzięki wybielaniu z systemem Prev-Dent?

Zęby staną się o 7 a nawet 8 odcieni bielsze w porównaniu do stanu obecnego! Natomiast końcowy efekt wybielania zębów utrzymuje się nawet do 3 lat! Rezultat wybielania również w dużej mierze będzie zależał od indywidualnych uwarunkowań pacjenta oraz stosowanych nawyków żywieniowych. Dla utrzymania nieskazitelnego efektu wybielania warto stosować również inne produkty marki Prev-Dent.

Czy zabieg jest bolesny? Nie!

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Procedura wybielania zębów Prev-Dent jest rekomendowana dla osób u których występuje nadwrażliwość zębów.

Czy warto wykonać ten typ zabiegu?

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż w ciągu ok. 1,5 godziny Twoje zęby będą bielsze i zdrowsze, a efekt ten będzie utrzymany przez następne 2 lub 3 lata, będzie to inwestycja, której nie pożałujesz. Pamiętaj, bielsze i zdrowsze zęby dodają pewności siebie!

Jak wygląda procedura zabiegowa?

Na początku Twój dentysta sprawdzi stan Twoich zębów. Następnie odbędzie się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Sama procedura trwa koło 1 godziny, po tym Twoje zęby znów będą świecić naturalną bielą. Łatwo, szybko i skutecznie.

Jak postępować tuż po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „biała dietę”, czyli spożywać produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryz, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić biała koszule.

Zobacz również:

implanty kraków
wybielanie zębów kraków
leczenie próchnicy kraków

profilaktyka zębów kraków
usuwanie ósemek kraków
botox kraków

leczenie zębów pod mikroskopem kraków
usuwanie zębów kraków

protetyka kraków
aparaty ortodontyczne kraków
laseroterapia kraków

dentysta dla dzieci kraków
zdjęcia zębów kraków
periodontologia kraków

botox kraków
higienizacja kraków
ekspresowa naprawa protez kraków

niewidoczny aparat ortodontyczny kraków
Leczenie zaburzeń czynnościowych stawów skroniowo-żuchwowych i bruksizmu

dentysta krakow
karta dużej rodziny kraków
Wyjaśnienie nieznanych Ci pojęć znajdziesz w słowniczku

Kontakt

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Dentamax znajduję się w południowej części Krakowa, ale zapraszamy do nas serdecznie pacjentów nie tylko z Podgórza, Woli Duchackiej, Rżąki, Kurdwanowa, Piasków Nowych, Kozłówka, Prokocimia, Bieżanowa, Swoszowic, Łagiewnik, Borku Fałęckiego, Ruczaju, Płaszowa, czy też Wieliczki, Gdowa, Sułkowic, Myślenic, Skawiny i Bochni, ale też z innych rejonów miasta i regionu Zobacz jak do nas dojechać

Nie znalazłeś potrzebnych informacji?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Dentamax

ul. Nowosądecka 46, Kraków 30-683

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 8:00 - 21:00
sobota: 9:00 - 15:00

Rejestracja na wizytę/INFOLINIA::
+48 883 699 007

Informacje dla pacjentów z zagranicy:
+48 883 699 007

Zapoznaj się z polityką prywatności

Zapraszamy również do kontaktu poprzez nasz interaktywny czat znajdujący się w prawym dolnym rogu strony!

Sprawdź nasz fanpage na facebooku:.


Zajrzyj na nasz kanał Youtube.


Odwiedź nasz profil na ZnanyLekarz.pl.


Newsletter


Specjalna linia ambulatoryjna
(dla osób, które są już pacjentami gabinetu):
24 godziny na dobę /7 dni w tygodniu
Dogodna lokalizacja dla pacjentów z dzielnic
Wola Duchacka i Kurdwanów!