Dentyści w Centrum Stomatologii Dentamax

Główną zasadą funkcjonowania naszej kliniki jest zespołowe działanie lekarzy różnej specjalności (chirurg, protetyk, endodonta, ortodonta, implantolog).
Pozwala to zoptymalizować leczenie i uzyskiwać jego wysokie efekty. Przywiązujemy dużą uwagę do zwiększania świadomości pacjenta co do możliwości leczenia.

Doktor nauk medycznych Ewa Bieniek

Doktor nauk medycznych
Ewa Bieniek


Doktor nauk medycznych z wieloletnim stażem pracy. Studia stomatologiczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W roku 2004 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w zakresie ortodoncji i stomatologii estetycznej. Bierze udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych z dziedziny ortodoncji i stomatologii estetycznej. Praktykę zawodową odbywała zarówno w kraju jak i zagranicą (Klinika Stomatologiczna w Malmo, Szwecja). Biegle włada językiem angielskim.
Lek. dent. Mateusz Ryżanowski

Lekarz dentysta
Mateusz Ryżanowski


Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego główną pasją jest nowoczesna endodoncja wykorzystaniem mikroskopu. Zajmuje się nią już od czasu studiów i dąży do doskonałości. Pragnie stale zgłębiać swoją wiedzę na ten i inne tematy, dlatego też jej grafik jest pełen wyjazdów na szkolenia i kursy. Dzięki temu zebrane doświadczenie, wiedza i umiejętności pomagają każdego dnia naszym pacjentom. Swoją działalność skupia wokół stomatologii estetycznej i zachowawczej, protetyki oraz oczywiście swojej pasji – endodoncji.
Lek. dent. specjalista chirurgii stomatologicznej Łukasz Musiał

Lekarz dentysta
specjalista chirurgii
stomatologicznej
Łukasz Musiał


2001-2006 studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum w Krakowie
2006-2007 staż w Miejskim Centrum Stomatologii „Krowodrza” w Krakowie
2008-2013 szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej IS UJ CM w Krakowie, zakończone złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z wyróżniającym wynikiem (Nagroda Okręgowej Izby lekarskiej w Krakowie).
Członek Sekcji Chirurgicznej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
Lekarz dentysta Piotr Koryczan

Lekarz dentysta
Piotr Koryczan


Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 roku zatrudniony w Oddziale Klinicznym Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie ropoczął specjalizację z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Uczestnik licznych kursów z zakresu chirurgii szczękowo- twarzowej, stomatologicznej oraz implantologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii.
Lek. dent. Anita Husakowska

Lekarz dentysta
Anita Husakowska


Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Szczególnie pragnie rozwijać się w kierunku stomatologii estetycznej. Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą i urokiem, co sprawia, że także najmłodsi pacjenci czują się komfortowo w trakcie wizyty. Szerokie spektrum umiejętności osiąga uczestnicząc w kursach doszkalających i konferencjach naukowych.

Kontakt

Nasze Specjalistyczne Centrum Dentamax znajduję się w południowej części Krakowa, ale zapraszamy do nas serdecznie pacjentów nie tylko z Podgórza, Woli Duchackiej, Rżąki, Kurdwanowa, Piasków Nowych, Kozłówka, Prokocimia, Bieżanowa, Swoszowic, Łagiewnik, Borku Fałęckiego, Ruczaju, Płaszowa, czy też Wieliczki, Gdowa, Sułkowic, Myślenic, Skawiny i Bochni, ale też z innych rejonów miasta i regionu Zobacz jak do nas dojechać

Nie znalazłeś potrzebnych informacji?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Dentamax Specjalistyczne Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii

ul. Nowosądecka 46, Kraków 30-683

Recepcja:
+48 883 699 007, (12) 307 05 97

Konsultant dla pacjentów z zagranicy:

Zapraszamy również do kontaktu poprzez nasz interaktywny czat znajdujący się w prawym dolnym rogu strony!


Odwiedź nasz profil na Twitterze.

Zajrzyj na nasz kanał Youtube.

Sprawdź nasze konto google+.

Odwiedź nasz profil na ZnanyLekarz.pl.

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 8 - 22
sobota: 9 - 15

Newsletter


Specjalna linia ambulatoryjna
(dla osób, które są już pacjentami gabinetu):
24 godziny na dobę /7 dni w tygodniu
Dogodna lokalizacja dla pacjentów z dzielnic
Wola Duchacka i Kurdwanów!